logo
icon

MUBO TURİZM ; 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin yurt içinde ve yurt dışında gerçelekleştircekleri seyahat talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.
Tüm müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak ve onalar için gerçek bir çözüm ortağı olmak üzere yola çıkan AB MUBO Turizm 2008 yılından buyana müşterilerine yolculuk programlarına profesyonelce, yaratıcı ve en iyi kalitede turizm hizmetleri sunmaktadır.

Ana Sayfa

HAKKIMIZDA

Seyahat Zamanı

Mubo Turizm

Şirketimiz; 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirecekleri seyahatleri ile ilgili tüm gereksinimleri karşılamak üzere en uygun ve en konforlu çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.


Vizyonumuz; Seyahat denilince kaliteli hizmet ve memnuniyet odaklı akla gelen tek acente olmak. Bu bağlamda taleplerinizi kendi alanında tecrübeli ve dinamik kadrolarımızla hızlı ve anlaşılır bir şekilde her bütçe ve ihtiyaca uygun seyahat seçenekleri ile sizlere sunmaktayız.


Vizeyurdu.com markamız ile tam yetkili olduğumuz konsolosluk ve başvuru merkezlerindeki vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza biz yapıyoruz. Ekibimiz tüm dünya ülke vizeleri hakkında bilgi sahibidir. Randevu almak ile başlayıp evrakların hazırlanıp düzenlenmesi, başvurunun yapılması, yürütülmesi ve sonuca ulaştırılması aşamalarının tümünde sizlere destek olmaktayız.


Seyahat planlarınızın kaliteli ve konforlu geçmesini amaç edinerek çıktığımız bu yolda, gerçekleşen seyahatlerde almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile hem mutlu oluyor hem de günden güne büyümeye ve daha iyiye doğru ilerlemeye devam ediyoruz.


TüRSAB A Grubu Seyahat Acenteliği belgesine sahip olan MUBO Turizm , faaliyet alanı olarak

  • Yurt içi ve Yurt dışı Uçak Bileti
  • Yurt içi ve Yurt dışı Otel Rezervasyonu
  • Yurt içi ve Yurt dışı Turlar
  • Yurt içi ve Yurt dışı Araç kiralama
  • Tüm Dünya ülkelerine Vize Başvuru ve Takip hizmeti
  • Hac ve Umre Organizasyonu
  • Fuar Organizasyonu

hizmetlerini sunmaktadır.


TÜRSAB BELGE NO: 10552
ÜNVAN: MUBO Turizm ve Seyahat Acentesi

photo
photo
photo

Üye Olduğumuz Kuruluşlar