logo
icon

MUBO TURİZM ; 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin yurt içinde ve yurt dışında gerçelekleştircekleri seyahat talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.
Tüm müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak ve onalar için gerçek bir çözüm ortağı olmak üzere yola çıkan AB MUBO Turizm 2008 yılından buyana müşterilerine yolculuk programlarına profesyonelce, yaratıcı ve en iyi kalitede turizm hizmetleri sunmaktadır.

Ana Sayfa

Uçak Bileti

Yurtiçi ve Yurtdışı tüm uçak bileti ihtiyaçlarınız için buradayız!

 

Yüzlerce havayolu firmasının rekabet ettiği günümüz koşullarında, en ucuz firma kavramı geçerliliğini kaybetmiş durumda. Farklı seyahat güzergahlarında, farklı havayolu firmaları daha ucuz uçak bileti fırsatları sunabiliyor. Ancak her firmayı kendi sitelerinden tek tek kontrol etmek oldukça yorucu ve vakit kaybettirecek bir uğraş olacaktır. Özellikle yurtdışı uçak bileti için işiniz çok daha zorlaşacaktır.

Mubo Turizm olarak, onlarca havayolu firmasının tüm uçak biletlerini yetkili acenta kimliğimiz ile aynı anda sorgulayabiliyor ve sizleri bu iş yükünden ve zaman kaybından kurtarıyoruz. Firmamız, Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Onur Air gibi yerli firmaların yanı sıra, Lufthansa, Emirates, Qatar Airways, Ryanair gibi Dünya devlerinin uçak biletlerini de aynı anda görüntüleyebilmekte ve satın alınabilmektedir.

Mubo Turizm sayesinde seyahat edebileceğiniz rotadaki farklı firmaların tüm alternatif seyahatlerini sizin için bir arada listeleyebiliyor, uçak bilet fiyatlarını karşılaştırabiliyoruz. Bu sayede seyahatinize en uygun en ekonomik bileti bulmuş oluyoruz.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar