logo
icon

MUBO TURİZM ; 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin yurt içinde ve yurt dışında gerçelekleştircekleri seyahat talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.
Tüm müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak ve onalar için gerçek bir çözüm ortağı olmak üzere yola çıkan AB MUBO Turizm 2008 yılından buyana müşterilerine yolculuk programlarına profesyonelce, yaratıcı ve en iyi kalitede turizm hizmetleri sunmaktadır.

Ana Sayfa

Vize İşlemleri

Dünya'nın Vizesini Alıyoruz


Vizeyurdu yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder. Vizeyurdu sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir!


Vizeyurdu olarak Schengen Vizesi, Diğer Avrupa Vizeleri, Asya Vizeleri, Uzak Doğu Vizeleri, Afrika Vizesi, Orta Doğu Vizeleri, Amerika Vizeleri, Okyanusya Vizeleri başvurusu ve işlem takibi konusunda her an yanınızdayız. Ayrıca; Seyahat Sağlık Sigortası ve Uçak Bileti konusunda tam yetkili TÜRSAB ve IATA üyeliği olan firmamız sizlere en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bilet ve sigorta konusunda da hizmet etmektedir.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar