logo
icon

MUBO TURİZM ; 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin yurt içinde ve yurt dışında gerçelekleştircekleri seyahat talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.
Tüm müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak ve onalar için gerçek bir çözüm ortağı olmak üzere yola çıkan AB MUBO Turizm 2008 yılından buyana müşterilerine yolculuk programlarına profesyonelce, yaratıcı ve en iyi kalitede turizm hizmetleri sunmaktadır.

Ana Sayfa

Yurtiçi ve Yurtdışı Turları

Yepyeni Keşifler Yepyeni Kültürler: Mubo Turizm Yurtiçi ve Yurtdışı Turlarıyla...

Turizm söz konusu olduğunda, hele ki ülkemiz gibi her açıdan zengin bir coğrafyadan bahsediyorsak farklı seyahat tarzları da kaçınılmaz olacaktır. Bunlardan birisi de kültür gezisi diğer adıyla kültür turları olarak dikkat çekmektedir.

Kültür turları, doğal ve tarihsel kültür varlıklarını, kültürel etkinlikleri ve güncel sanat eserlerini, kültür sanayilerinin sonuçlarını, bazı sosyo-ekonomik olguları turistik bir ürün biçiminde gezginlerin hizmetine sunan bir turizm anlayışıdır. Yalnızca tarihsel olanı değil, günceli de kapsayan bir terimdir.

Tüm doğal ve kültürel miras, (somut ve somut olmayan) arkeolojik, tarihsel kültür varlıkları, müzeler, örenyerleri, anıtsal yapılar, dinsel yapılar, kırsal ve kentsel sivil mimari örnekleri, saraylar, kaleler, bahçeler, temalı parklar, mezarlar, türbeler ve her türlü güncel sanat eseri ve etkinliği vb. her türlü kültür ürünü bu tanımın içindedir.

Beğeni kriterlerinize ve tatil anlayışınıza göre farklı kültür gezisi türlerini inceleyerek kendinize göre olan kültür turizmini tespit edebilirsiniz. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde, günübirlik veya hafta sonu kültür turu şeklinde turlar düzenlenmektedir.

Acentamız Güvencesiyle Organize edilen Kültür turlarımızı mutlaka deneyin.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar